Aktualności

Previous Next

Systemy pielęgnacyjne dla włosów cienkich i przerzedzonych

NIOXIN wykorzystuje zaawansowane technologie w celu zapewnienia mocniejszych, grubszych i gęściej wyglądających włosów. Zaangażowanie firmy w innowacje, poparte badaniami, daje możliwość pomocy ponad 50% ludzi na świecie borykającym się z problemem cienkich i przerzedzonych włosów. NIOXIN miał swój początek w roku 1987, kiedy jego założycielka doświadczyła przerzedzenia włosów po urodzeniu pierwszego dziecka i rozpoczęła badania nad możliwościami leczenia skóry głowy za pomocą metod pielęgnacyjnych.

Do tego momentu osoby z cienkimi i przerzedzonymi włosami miały niewiele możliwości uzyskania pomocy. Zaawansowana technologia NIOXIN zapewnia realne rozwiązania dla maksymalnej poprawy wyglądu Twoich włosów i przekształcenia przemysłu pielęgnacji włosów, aby nieść nadzieję i pewność siebie kobietom i mężczyznom na całym świecie.

Trzy kroki każdego systemu NIOXIN - oczyszczanie, odżywianie i wzmacnianie - współpracują ze sobą w stworzeniu optymalnego środowiska skóry głowy i zapewnienia mocniejszych i wyglądających na gęstsze włosów.