O nas

NASZ SALON

Fryzjerstwo jest dla mnie pasją, którą nieustannie praktykuję od ponad 25 lat, a inspiracje do wykonywania tego zawodu czerpię z wrażliwości na piękno człowieka i artystycznego usposobienia jakim jestem obdarzona.

Dobry fryzjer musi być przede wszystkim profesjonalistą w swoim fachu, posiadać wysoką kulturę osobistą – takie wymagania stawiam sobie i całemu zespołowi. W studio fryzur „Amelia” kreujemy niepowtarzalny styl, nowatorskie bardzo precyzyjne techniki strzyżeń oraz koloryzacji. Każdy klient traktowany jest u nas indywidualnie, udzielamy bezpłatnych porad w zakresie doboru fryzury i koloru.

Dla klientów salonu bezpłatny dostęp do internetu. Serdecznie zapraszamy!

SPOT REKLAMOWY

Nasz personel

Anna Borusiewicz - właściciel i manager salonu

Mistrz fryzjerstwa, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko -Mazurskiego w Olsztynie, Wydział Pedagogiki i Wychowania Artystycznego, wyróżniona w ogólnopolskim konkursie Alfaparf Eolution Vision 2009, jej salon zdobył brylantową gwiazdę fryzjerstwa 2011, nagrodę Orły fryzjerstwa 2019, absolwentka Akademii Fryzjerskiej  Pivot Point i Mahogany.

Aldona Śmiarowska

Czeladnik fryzjerstwa damskiego w zawodzie pracuje od ponad 20 lat, systematycznie szkoli się z najnowszych trendów we fryzjerstwie.

Edyta Kamińska

Czeladnik fryzjerstwa damsko-męskiego, w zawodzie pracuje ponad 10 lat, systematycznie szkoli się z najnowszych trendów fryzjerstwa.

Anna Biarda

Kosmetyczka i wizażystka, absolwentka szkoły wizażu Vena Art, w zawodzie pracuje 7 lat systematycznie szkoli się w branżowych trendach.

Aleksandra Pismennaya

Kosmetyczka absolwentka ukraińskiej szkoły kosmetycznej i fryzjerskiej. Ukończyła kurs przedłużania rzęs, systematycznie podnosi swoje kwalifikacje.